fiv-icon

021-88051904
۰۹۳۸۶۰۳۸۸۱۴

بهترین روش تمیز کردن مبل راحتی

بهترین روش تمیز کردن مبل راحتی

برای تمیز کردن مبل راحتی در بهترین حالت ممکن، شما همواره باید یک سری نکات خاص را مد نظر خود قرار دهید.

مبل راحتی، ابزاری کاربردی به حساب می آید که در خانه اکثر ایرانیان یافت می شود. در حال حاضر مدل های زیادی از انواع این مبل در بازار موجود بوده و اکثر مدل های آن با استفاده از پارچه تولید شده اند. هر چقدر هم که شما روی سلامتی و زیبایی مبل هایتان حساسیت به خرج بدهید، بالاخره یک روز کثیف می شوند. اینجاست که استفاده از تکنیک های پر اهمیت برای تمیز کردن مدل های مختلف مبل پارچه ای یا راحتی اهمیت زیادی پیدا می کند. به نظر شما بهترین روش موجود برای تمیز کردن این وسیله کدام است؟ اصلا برای تمیز کردن یک مبل باید چه نکاتی را مد نظر قرار داد؟ با ما در ادامه همراه شوید تا روند تمیز کردن یک مبل راحتی را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهیم.

تمیز کردن مبل راحتی
تمیز کردن مبل راحتی

نکات مهم قبل از تمیز کردن مبل راحتی

آیا شما هم به دنبال تمیز کردن انواع مبل راحتی هستید؟ در این صورت باید نکات متنوعی را مد نظرتان قرار دهید. به صورت کلی، مدل ها و ساختار های مختلف مبل پارچه ای با استفاده از مواد اولیه متنوعی تولید شده اند. بر اساس نوع پارچه به کار رفته در ساخت مبل شما باید بهترین تکنیک شستشو را مورد استفاده قرار دهید. مسلما استفاده از شوینده های خیلی قوی برای پارچه های حساس، نتایج مطلوبی را به همراه ندارد.

جدا از این مسئله، هنگام تمیز کردن مبل راحتی شما باید مراقب آسیب دیدن پارچه باشید. خیلی از افراد با وسایل خشن و خشک نسبت به تمیز کردن مبل خود اقدام نموده و به ساختار و بافتش آسیب های جدی وارد می کنند. از همین رو، برای جلوگیری از ایجاد مشکل شما باید از تجهیزات مناسبی استفاده نمایید. قبل از اقدام برای تمیز کردن مبلمان خانه، بهتر است ذرات بزرگ را با استفاده از یک جارو حذف کنید. استفاده از لوله جاروبرقی برای دنبال کردن این پروسه نتایج مطلوبی را به همراه خواهد داشت.

تهیه یک فرچه شستشو برای تمیز کردن مبل پارچه ای به شما اجازه می دهد تا خیلی بهتر این وسیله را تمیز کنید. اگر قسمتی از مبل شما خیلی کثیف است، می توانید از کمی آب هم برای تمیز کردن آن استفاده نمایید. قبل از اقدام برای شستشوی کلی بهتر است همه قسمت های در معرض دید را تمیز کنید. این مسئله روی کیفیت شستشو و زیبایی پارچه به صورت مستقیم تاثیر گذار خواهد بود.

تمیز کردن مبل راحتی با شوینده

حال که همه مباحث مقدماتی را پشت سر گذاشتیم، بیایید به روند تمیز کردن مبل راحتی بپردازیم. اولین تکنیکی که شما می توانید آن را مورد استفاده قرار دهید به استفاده از شوینده اشاره دارد. انواع نرم کننده های زیادی هستند که برای تمیز کردن پارچه به کار می روند. نرم کننده های مخصوص پارچه در اکثر فروشگاه های عادی موجود هستند. این محصول به شما اجازه می دهد تا خیلی راحت تر لکه های مختلف را پاک کنید.

 

تمیز کردن مبل پارچه ای
تمیز کردن مبل پارچه ای

شما باید مواد شوینده خود را با آب ترکیب نمایید. محلول ایجاد شده را روی یک پارچه بریزید و قسمت کوچکی از مبل را تمیز کنید. با این کار شما می توانید محلول شوینده ایجاد شده را زیر تست قرار دهید. شما می توانید 10 دقیقه صبر کنید و سپس یک دستمال روی محیط تمیز شده قرار دهید. اگر رنگ پارچه به دستمال منتقل شد، بهتر است سایر تکنیک های تمیز کردن مبل را به کار گیرید.

در مرحله بعد شما باید بخارشو و شامپوی خود را آماده کنید. محلول را درون مخزن بخارشو بریزید و شلنگ را وصل کنید. سپس با استفاده از بخارشو، نسبت به تمیز کردن مبل اقدام نمایید. با دنبال کردن این مراحل، مبل پارچه ای شما به راحتی تمیز می شود.

استفاده از خدمات کارشناسان حرفه ای برای تمیز کردن مبل راحتی

آیا شما هم به دنبال تمیز کردن مبل راحتی خود هستید ولی وقت کافی برای دنبال کردن این پروسه را در اختیار ندارید؟ همانطور که مشاهده کردید، این روند به تجهیزات خاصی همچون بخارشو نیاز دارد. این وسیله در خانه همه ایرانیان یافت نمی شود. در این شرایط برای حل مشکلات مبلمان خانه شما باید نسبت به استفاده از خدمات کارشناسان حرفه ای و تعلیم دیده اقدام نمایید. البته که هزینه پرداختی برای تمیز کردن مبل تحت تاثیر متغیر های زیادی کم و زیاد می شود. در هر صورت اگر شما وقت کافی یا تجهیزات مورد نیاز برای تمیز کردن مبلمان پارچه ای را در اختیار ندارید، بهتر است خدمات تیم های سوم شخص فعال در این زمینه را به کار گیرید.

تفاوت روند تمیز کردن مبل چرمی و پارچه ای

میان روند تمیز کردن مبل پارچه ای و مبل چرمی تفاوت های زیادی وجود دارد. مبل های پارچه ای قابلیت جذب آب بالایی دارند ولی محصولات چرمی در برابر جذب آب مقاومت زیادی را از خود به نمایش می گذارند. شما می توانید با استفاده از یک پارچه مرطوب نسبت به پاک کردن مبل های چرمی اقدام نمایید. بهتر است هر چند وقت یک بار مقداری مواد شیمیایی را نیز برای تمیز کردن انواع مبل چرمی به کار گیرید. مدت زمان مورد نیاز برای تمیز کردن مبل های چرمی خیلی کمتر از مبل های پارچه ای می باشد. در نهایت برای تمیز کردن مبل های چرمی هم شما می توانید خدمات تیم های حرفه ای و سوم شخص فعال در این زمینه را به کار گیرید.

تمیز کردن مبل با بخارشو
تمیز کردن مبل با بخارشو

کلام آخر

همانطور که در این صفحه مشاهده کردید، پروسه تمیز کردن مبل راحتی می تواند مراحل زیادی را در خود جای داده باشد. برای کسب بازدهی مطلوب از این پروسه، شما لزوما باید از بهترین مدل های شوینده و تکنیک های شستشو بر اساس نیاز های مبلمان خود اقدام نمایید. عدم توجه به این مسئله هم روند تمیز کردن و هم کیفیت آن را تحت تاثیر خود قرار می دهد. به خاطر داشته باشید که یک مبل راحتی هم کیفیت ساخت بالایی دارد و هم با استفاده از بهترین پارچه ها تولید می شود. اگر شما به درستی از آن مراقبت نکنید، احتمال اینکه به ساختارش آسیب وارد کنید چند برابر خواهد شد. از همین رو جهت کسب بازدهی مطلوب به کاربران توصیه می شود تا طی فواصل زمانی منظم، نسبت به تمیز کردن این کالا اقدام نمایند.

 

 

 

 

 

New comfortable furniture Viva model (2018)
جهت استعلام قیمت و خرید محصول تماس بگیرید.
مبلمان راحتی سرنتی
جهت استعلام قیمت و خرید محصول تماس بگیرید.
Kavan comfortable furniture (2020)
جهت استعلام قیمت و خرید محصول تماس بگیرید.
مبلمان راحتی مدل کویین
جهت استعلام قیمت و خرید محصول تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *